VitalBite kousky telecí v želé 415 g

VitalBite kousky telecí v želéKonzerva obsahuje až 80 % masa a výrobků živočišného původu v kouscích.Masové kousky jsou díky měkkému želé... více informací »
VitalBite kousky telecí v želé 415 g
Značka: Astoreo
40 Kč
Ověřit dostupnost
VitalBite kousky telecí v želéKonzerva obsahuje až 80 % masa a výrobků živočišného původu v kouscích.Masové kousky jsou díky měkkému želé...

VitalBite kousky telecí v želéKonzerva obsahuje až 80 % masa a výrobků živočišného původu v kouscích.Masové kousky jsou díky měkkému želé ještě chutnější, což dělá krmivo nejen kvalitním, ale také kompletním a neodolatelným.100% kompletní psí krmivo neobsahuje přidaná barviva a nabízí vyváženou potravu pro malé a střední psy.Složení: maso a výrobky živočišného původu (80% v kouscích z toho 4% telecí), vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostliného původu, cukry.Analytické složky: vlhkost 80%, protein 8,5%, tuk 5%, popel 2,5%, vláknina 0,5%. VitalBite kousky telecí v želé 415 g značky .

VitalBite kousky telecí v želé 415 g – – . .

Tento diskontní výrobek VitalBite kousky telecí v želé 415 g od našeho výrobce Astoreo je k dispozici v naší internetové nabídce ve výhodné akci. Momentálně v akci za 40 Kč.