Klarstein IceWind Plus ochlazovač vzduchu

Chladič vzduchu Klarstein Icewind Plus spolehlivě dodá prostorům chladivou svěžest a navzdory silnému výkonu je obzvlášť... více informací »
Klarstein IceWind Plus ochlazovač vzduchu
Značka: Klarstein
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Chladič vzduchu Klarstein Icewind Plus spolehlivě dodá prostorům chladivou svěžest a navzdory silnému výkonu je obzvlášť...

Chladič vzduchu Klarstein Icewind Plus spolehlivě dodá prostorům chladivou svěžest a navzdory silnému výkonu je obzvlášť energeticky efektivní. S přesvědčivým průtokem vzduchu 330 m³ / h osvěžuje ochlazovač vzduchu díky procesu Cool Breeze se čtyřmi různými rychlostmi větru. Zařízení ochlazuje nebo zvlhčuje vzduch dle vlastního výběru, do nádrže se vejde sedm litrů vody a vydrží tedy během přiměřeně dlouhé doby. Dva vyměnitelné chladící akumulátory poskytují na přání dodatečné příjemně osvěžující teploty. Tři různé druhy větru s funkcí Nature Wind Function a funkce otáčení zaručují větrání místnosti přizpůsobené situaci. Pokud se nepoužívá oscilační funkce, inovativní vývod vzduchu se uzavře pomocí systému Internal Oscillation Systems: dovnitř se tedy nedostane žádný prach.Zabudovaný filtr zařízení Icewind Plus odstraňuje prach a nečistoty předtím, než vzduch vyčistí a ochladí. Tichých 57,9 dB max. umožňuje využití chladiče vzduchu iv prostředích citlivých na hluk, jako jsou kanceláře a ložnice. Pomocí funkce časovače lze zařízení spolehlivě vypnout v časovém intervalu osm hodin. Dálkový ovladač s rozsáhlými nastaveními navíc umožňuje praktické ovládání na dálku. Výkonný, energeticky efektivní a promyšlený: ochlazovač vzduchu Icewind Plus od společnosti Klarstein je osvěžující odpovědí na všechny horké dny v roce.

Unikátní a oblíbený produkt Klarstein IceWind Plus ochlazovač vzduchu od naší známé značky Klarstein získáte právě dnes se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 4 499 Kč.