KLARFIT Workspace GoLight, běžecký pás a držák na tablet, 350 W, 0.8 – 6 km/h, čierny

Využijte pracovní dobu ještě lépe: běžecký pás Klarfit Workspace Go Light nabízí každému člověku v práci nebo v domácí... více informací »
KLARFIT Workspace GoLight
Značka: KLARFIT
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Využijte pracovní dobu ještě lépe: běžecký pás Klarfit Workspace Go Light nabízí každému člověku v práci nebo v domácí...

Využijte pracovní dobu ještě lépe: běžecký pás Klarfit Workspace Go Light nabízí každému člověku v práci nebo v domácí kanceláři možnost efektivně pracovat na své kondici a udělat něco pro své zdraví. Posilte během pracovní doby svůj kardiovaskulární systém, vytrvalost i pohyblivost a odbourejte stres. Absolvovaná vzdálenost, doba běhu, rychlost a spálené kalorie lze kdykoli zobrazit na přehledném displeji, což usnadňuje každodenní trénink. Nízká rychlost běžeckého pásu Klarfit Workspace Go Light rozmezí 0,8 až 6 km / h brání příliš velké námaze a zajišťuje při pomalém běhu v kanceláři nebo v domácí pracovně spolu s protiskluzovým povrchem maximální bezpečnost v každém čase.Další speciální vlastností běžeckého pásu Klarfit Workspace Go Light je koncepce Smart Space Concept. Se svým ultra plochým designem s výškou pouhých 11 cm a velmi nízkou hmotností jen 25 kg je toto zařízení prostorově úsporně a jednoduše se dá přenášet. Užitečné jsou při tom dva transportní válce na přední straně zařízení. Praktický dálkový ovladač také usnadňuje ovládání bez sestupování ze zařízení během tréninku. Vytěžte z Vašeho tréninku maximum! Díky praktickému držáku na tablet Klarfit Panda můžete během tréninku pohodlně pokračovat v práci nebo se perfektně zabavit. Vychutnejte si úplnou a rozmanitou mediální různorodost Vašich inteligentních zařízení: streamujte své oblíbené filmy, přečtěte si e-knihy nebo klasické časopisy a knihy nebo surfujte po internetu – pevný, zaoblený tvar stojanu na tablet Klarfit Panda to umožňuje dokonce i bez zabudovaného držáku na zařízení. Využijte s běžeckým pásem Klarfit Workspace Go Light praktickým způsobem možnost spojit práci a trénink.

Unikátní a žádaný produkt KLARFIT Workspace GoLight, běžecký pás a držák na tablet, 350 W, 0.8 - 6 km/h, čierny od známé společnosti KLARFIT jednoduše pořídíte právě zde za výhodnou cenu. Nabídky již od 8 599 Kč.