Dávkovač saponátu se zásobníkem na houbičku Wenko

Tento výjimečný kus Dávkovač saponátu se zásobníkem na houbičku Wenko od značky Wenko jednoduše můžete získat teď se slevou! Akční cena 459 Kč. EAN: 4008838439869
Dávkovač saponátu se zásobníkem na houbičku Wenko
Značka: WENKO
459 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

U dřezu většinou musíme pamatovat na místo pro saponát a další místo pro houbičku. Dávkovač saponátu se zásobníkem na houbičku Wenko přehledně zorganizuje prostor na kuchyňské lince. Obě potřebné věci budete mít snadno po ruce, protože dávkovač je vybavený také zásobníkem na houbičku. Dávkovač je vyrobený z protiskluzové pogumované keramiky. Plastová pumpička má vzhled lesklého chromu a jemným stisknutím odčerpá požadované množství prostředku.Objem: 380 ml. Rozměry: 9,5 x 18 x 9 cm. Dávkovač saponátu se zásobníkem na houbičku WenkoMycí prostředek a houbička na jednom místěPraktické dávkování přípravkuProtiskluzová pogumovaná keramikaPlastová pumpička v nerezovém vzhleduObjem 380 ml Dávkovač saponátu se zásobníkem na houbičku Wenko značky Wenko.

Dávkovač saponátu se zásobníkem na houbičku Wenko – praktické dávkování přípravku, protiskluzová pogumovaná keramika – . keramika.