Stojan s toaletním kartáčem Wenko

Tento unikátní výrobek Stojan s toaletním kartáčem Wenko od top výrobce Wenko jednoduše můžete pořídit zde teď skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 449 Kč. EAN: 4008838265666
Stojan s toaletním kartáčem Wenko
Značka: WENKO
449 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stojan s toaletním kartáčem Wenko je praktický doplněk k toaletě. Je elegantní, hygienicky uzavřený a vyrobený z velmi tvrdého, nerozbitného plastu. Hlavice samotného kartáče je vyrobená ze silikonu. Díky nepřilnavému povrchu se na štětinách neusazují žádné nečistoty. Odolné a flexibilní štětiny jsou zárukou důkladného a spolehlivého čištění. Hlavice je velmi snadno vyměnitelná. Náhradní kartáče s rukojetí Wenko nebo samostatné kartáčové hlavice Wenko najdete v naší nabídce.Rozměry: šířka 9,6 cm, výška 36,5 cm, hloubka 9,5 cm. Průměr kartáčové hlavy: 7,5 cm. Stojan s toaletním kartáčem WenkoHygienicky uzavřenýStojan z odolného a kvalitního plastuPraktický doplněk toaletySilikonová kartáčová hlaviceNepřilnavý povrch štětinOdolný a flexibilníSpolehlivé čištěníVyměnitelný kartáč s rukojetí nebo samotná hlavice (v naší nabídce) Stojan s toaletním kartáčem Wenko značky Wenko.

Stojan s toaletním kartáčem Wenko – silikonová kartáčová hlavice, nepřilnavý povrch štětin, odolný a flexibilní – . plast.