Připevňovací sada Wenko

Akční a ve slevě produkt Připevňovací sada Wenko originál od výrobce Wenko můžete získat tady teď opravdu levně! V akci od 259 Kč. EAN: 4008838219959
Připevňovací sada Wenko
Značka: WENKO
259 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Systém připevňování poliček a závěsných programů Wenko je dokonale snadný a zvládne ho opravdu každý. Připevňovací sada Wenko drží na každém hladkém, i mírně nerovném povrchu. Systém Vacuum-loc spočívá v jednoduchém připevnění za pomoci vakua, které vytvoříte přiloženou pumpičkou. Připevňovací systém lze jednoduše demontovat a přemisťovat bez zanechání stop. V naší nabídce najdete poličky různých velikostí a tvarů nebo závěsné lišty, které stačí jednoduše na připevněnou sadu zavěsit. Balení obsahuje fixační podložky, vakuovou pumpičku a návod k použití.Materiál: plast. Rozměry: 6 x 6 cm. Připevňovací sada WenkoPro zavěšení poliček a závěsného systému WenkoSamodržícíVakuový systémSnadné připevněníNevyžaduje vrtání ani lepeníSnadná demontáž bez zanechání stopJednoduché přemístěníPumpička součástí balení Připevňovací sada Wenko značky Wenko.

Připevňovací sada Wenko – samodržící, nevyžaduje vrtání ani lepení – balení obsahuje fixační podložky, vakuovou pumpičku a návod k použití. plast.