Stojan s toaletním kartáčem Wenko

Velmi oblíbený produkt Stojan s toaletním kartáčem Wenko od známé společnosti Wenko snadno můžete pořídit u nás levně! Právě teď jen za 529 Kč. EAN: 4008838287804
Stojan s toaletním kartáčem Wenko
Značka: WENKO
529 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Otevřený stojan s toaletním kartáčem Wenko je praktický doplněk k toaletě. Je velmi elegantní, vyrobený z vysoce kvalitní matné keramiky. Hlavice samotného kartáče je vyrobená ze silikonu. Díky nepřilnavému povrchu se na štětinách neusazují žádné nečistoty. Odolné a flexibilní štětiny jsou zárukou důkladného a spolehlivého čištění. Hlavice je velmi snadno vyměnitelná. Náhradní kartáče s rukojetí nebo samostatné kartáčové hlavice najdete v naší nabídce. Vytvořte si v koupelně celou sadu praktických doplňků Wenko ze stejného materiálu i barvy. V naší nabídce najdete z této série také pohárek na zubní kartáčky a pastu, dávkovač mýdla a misku na mýdlo.Rozměry stojanu: 13,5 x 38 cm. Průměr kartáčové hlavice: 7,5 cm.Stojan s toaletním kartáčem WenkoPraktický doplněk k toaletěElegantní provedeníVysoce kvalitní matná keramikaSilikonová kartáčová hlaviceNepřilnavý povrch štětinOdolný a flexibilníSpolehlivé čištěníVyměnitelný kartáč s rukojetí nebo samotná hlavice (najdete v naší nabídce) Stojan s toaletním kartáčem Wenko značky Wenko.

Stojan s toaletním kartáčem Wenko – silikonová kartáčová hlavice, nepřilnavý povrch štětin, odolný a flexibilní – . keramika.