domekbytzahrada.cz

Lampička Xiaomi Yeelight

Výjimečný kus Lampička Xiaomi Yeelight od známé společnosti Xiaomi jednoduše můžete najít na našich stránkách nyní levně! V akci od 1 299 Kč.
EAN: 0608887786279
Lampička Xiaomi Yeelight
Ověřit dostupnost
Značka: Xiaomi
1 299
Popis produktu

Lampička Yeelight Xiaomi si získá každého, kdo miluje čistý a elegantní design. Zaujme nejen jednoduchým a čistým zpracováním, ale i světelnou atmosférou, kterou dokáže vytvořit. Stačí pouhé pootočení průhledným krytem, aby se lampička rozsvítila. Plynulou regulací nastavíte vhodné světlo pro jakoukoliv příležitost. Světlo s chromatičností 1600 K je teplé a svou jemností je až k nerozeznání od světla svíčky. Více lampiček můžete ovládat prostřednictvím aplikace Yeelight. Jednoduše otočte krytem jedné z nich a všechny ostatní se rozsvítí se stejnou intenzitou. Lampička je navržena tak, aby nezatěžovala vaše oči nadměrným modrým světlem. Vestavěná baterie umožňuje lampičce na jedno nabití svítit nepřetržitě až 8 hodin. Nabitá lampička je snadno přenosná bez použití jediného kabelu. Nabíjecí port je umístěný tak, aby nerušil elegantní design lampičky. Ovládací prvky jsou umístěné ve spodní části. Materiál: hliníková slitina, plast.Rozměry: 19,5 x 7,2 x 7,2 cm. Hmotnost: 430 g. Balení obsahuje: lampičku Yeelight Xiaomi, USB kabel, návod k obsluze.Chytrá lampičkaElegantní a jemný designOvládání a regulace světla pootočením krytuVíce lampiček najednou lze ovládat prostřednictvím telefonu s aplikací YeelightPlynulá regulace volby světlaTeplé světlo podobné světlu svíčkyOvládací prvky umístěné ve spodní částiTeplota barev 1600 KSvětelný tok 0,3 – 13 lmLed žárovkaKapacita integrované lithiové baterie 2100 mAhNabíjecí port MicroUSBVýkon 6,5 WNapětí DC 5 VKompatibilita s OS Android a iOSVýdrž baterie 8 hodKonektivita BluetoothDosah až 20 m na volném prostranství Lampička Xiaomi Yeelight značky Xiaomi.

Lampička Xiaomi Yeelight – plynulá regulace volby světla – kompatibilita s OS Android a iOS, výdrž baterie 8 hod, konektivita Bluetooth, dosah až 20 m na volném prostranství. plast.