Závěsná polička Wenko

Levný produkt Závěsná polička Wenko od populárního výrobce Wenko jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Nabídky již od 349 Kč. EAN: 4008838230411
Závěsná polička Wenko
Značka: WENKO
349 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Závěsná polička Wenko je skvělé řešení při nedostatku úložného prostoru. Jednoduchým zavěšením na stávající poličku vznikne další úložné místo pro cokoliv. Poličku využijete v kuchyni na ubrousky, kuchyňské utěrky a další potřebné věci. V koupelně najde uplatnění pro ručníky, žínky, mycí houby nebo mycí prostředky. Pokud poličku zavěsíte do šatní skříně, vznikne další úložný prostor např. pro ponožky, spodní prádlo, čepice aj. Polička je vyrobená z velmi kvalitního chromu. Protiskluzová vrstva zabraňuje samovolnému pohybu a poškrábání povrchu.Rozměry: 15 x 27 x 44 cm. Závěsná polička WenkoVyřeší nedostatek úložného prostoruJednoduché zavěšení bez instalaceVyužijete v kuchyni, koupelně i šatní skříniProtiskluzové podložky proti pohybu a poškrábáníOdolná pochromovaná ocel Závěsná polička Wenko značky Wenko.

Závěsná polička Wenko – jednoduché zavěšení bez instalace, protiskluzové podložky proti pohybu a poškrábání – . chromovaný kov.