LED kosmetické zrcátko Wenko

Unikátní a oblíbený kus LED kosmetické zrcátko Wenko s osvědčenou značkou Wenko snadno pořídíte na našich stránkách nyní se slevou! Nyní lze objednat jen za 599 Kč. EAN: 4008838291320
LED kosmetické zrcátko Wenko
Značka: WENKO
599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zrcadlo, ve kterém na sebe uvidíte i ve tmě? LED kosmetické zrcátko Wenko s integrovanými LED diodami má mimořádně vysokou svítivost. Při nanášení makeupu nebo trhání obočí je dokonalým pomocníkem. Dotyková funkce umožňuje zrcátko snadno zapnout a vypnout. Je vybavené stmívačem pro pohodlné přepínání úrovně jasu. Životnost LED diod napájených z baterií je extrémně dlouhá. Zrcátko je díky stojanu stabilní a snadno ho sklopením přizpůsobíte svým potřebám. Díky plochému designu ho snadno vezmete s sebou na cesty.Materiál: odolný plast. LED diody jsou napájené bateriemi 1 x micro AAA, 1,5 V (nejsou součástí). Rozměry zrcadlové plochy: 12 x 15,5 cm. Kosmetické zrcátko WENKOLED osvíceníDotykové ovládáníStmívač pro regulaci jasuStabilníIdeální i na cestyProvoz na 4 baterie AAA (nejsou součástí balení) LED kosmetické zrcátko Wenko značky Wenko.

LED kosmetické zrcátko Wenko – dotykové ovládání, stmívač pro regulaci jasu, stabilní – napájené bateriemi 1 x micro AAA (nejsou součástí). plast, sklo.